Instruktorzy


Joanna - instruktor rekreacji ruchowej o kierunku fitness oraz kosmetolog. Licencjonowany Instruktor  ZUMBA oraz ZUMBATOMIC - obecnie Zumba Kids i Kids Junior https://d2xww5ont629tp.cloudfront.net/www-zumba-com/application/user/site/26x21-certificates-zumba-kids.png,  członkini Zumba Instructor Network http://dynamic.websimages.com/s/themes/zumba_4/v1.18/images/zin-logo-light.png. Uważa, że odpowiednio dobrana muzyka w połączeniu z ruchem ciała pozwala na odkrycie prawdziwych emocji i wyzwala pozytywną energię. Udaje jej się to znakomicie - nic dziwnego..Jej rodzina pochodzi z Brazylii! Od wielu lat służy swoim doświadczeniem i umiejętnościami współpracując z wieloma klubami fitness w Poznaniu. Zapraszam na stronę: http://joannaprause.zumba.com/

 

 

 

Izabela - swoją przygodę z fitness rozpoczęła już 20 lat temu i od tego czasu wciąż doskonali nabyte umiejętności. Uczestniczka wielu konwencji, szkoleń i warsztatów, finalistka maratonów Fitness. Dyplomowany nauczyciel leczniczej Hatha Yogi. W pracy instruktora fitness najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi i wzajemną motywację do pracy. Zawsze uśmiechnięta i pełna pasji, świetnie motywuje, zaraża pozytywną energią i optymizmem.

Mikołaj - dyplomowany fizjoterapeuta / masażysta. Posiada wieloletnią praktykę zawodową, w tym także doświadczenie w rehabilitacji oraz opiece nad dziećmi autystycznymi. Dba o Państwa zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Jest absolwentem Traditional Thai Massage Wat Pho Medical School, London Centre of Indian Champissage International. Posiada dyplomy ukończenia kursów: masażu klasycznego I oraz II stopnia ( Centrum Fizjoterapii w Poznaniu,Centrum Fizjoterapii w Pile), drenażu limfatycznego (Centrum Fizjoterapii w Poznaniu ),  masażu niemowląt (Centrum Fizjoterapii w Poznaniu), oraz międzynarodowy certyfikat fizjoterapeutyczny - National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork.